Stream2watch

SOCCER SCHEDULE


CHECK THE SOCCER SCHEDULE BELOW TO SEE WHAT LIVE MATCHES ARE GOING TO AIR TODAY

Saturday, December 04


Coming up Stream Time

Bayer Leverkusen vs Greuther Furth

15:30

TSG Hoffenheim vs Eintracht Frankfurt

15:30

Mainz vs Wolfsburg

15:30

Augsburg vs Bochum

15:30

Arminia Bielefeld vs Cologne

15:30

1. Bundesliga Konferenz

15:30

Ferencvarosi TC vs Puskas Academy

15:30

Aberdeen vs St Mirren

16:00

Hibernian vs Motherwell

16:00

Bristol Rovers vs Sutton Utd

16:00

FC Rukh Lviv vs Vorskla Poltava

16:00

Academica Coimbra SF U23 vs Rio Ave U23

16:00

Sporting U23 vs Portimonense U23

16:00

Burton Albion vs Port Vale

16:00

Leyton Orient vs Tranmere

16:00

Doncaster vs Mansfield

16:00

Walsall vs Swindon

16:00

Carlisle vs Shrewsbury

16:00

Portsmouth vs Harrogate Town

16:00

Sunderland vs Oxford Utd

16:00

Rangers vs Dundee

16:00

St Johnstone vs Ross County

16:00

Newcastle vs Burnley

16:00

Southampton vs Brighton

16:00

Wolverhampton vs Liverpool

16:00

Barnsley vs Huddersfield

16:00

Blackburn vs Preston

16:00

Blackpool vs Luton

16:00

Bristol City vs Derby

16:00

Cardiff vs Sheff Utd

16:00

Accrington Stanley vs Fleetwood Town

16:00

Lincoln City vs Hartlepool

16:00

Middlesbrough vs Swansea

16:00

AFC Wimbledon vs Cheltenham

16:00

Millwall vs Birmingham

16:00

Nottm Forest vs Peterborough

16:00

Ipswich vs Barrow

16:00

Reading vs Hull

16:00

Cambridge Utd vs Exeter

16:00

Lecce vs Reggina

16:15

Atromitos Athinon vs Apollon Smyrnis

16:15

Volos NFC vs Panetolikos

16:15

Barcelona vs Real Betis

16:15

OH Leuven vs Gent

16:15

FC Porto B vs Leixoes

16:30

PSV vs FC Utrecht

16:30

Maccabi Petach Tikva vs MS Ashdod

16:30

Marseille vs Brest

17:00

Galatasaray vs Altay SK Izmir

17:00

SK Sturm Graz vs FC Flyeralarm Admira

17:00

Bengaluru vs Mumbai City FC

17:00

WSG Swarovski Tirol vs Austria Klagenfurt

17:00

FC Salzburg vs Hartberg

17:00

Kaizer Chiefs vs Cape Town City

17:00

Lokomotiv Moscow vs Ural

17:00

Sudan vs Egypt

17:00

HNK Rijeka vs NK Hrvatski Dragovoljac

17:05

Jagiellonia Bialystok vs Gornik Leczna

17:30

Zalaegerszegi TE vs Debreceni VSC

17:30

FC Zurich vs Luzern

18:00

Vejle vs Kolding IF

18:00

Roma vs Inter Milan

18:00

Fuenlabrada vs Almeria

18:15

KV Oostende vs Eupen

18:30

FC Metalist 1925 vs Kolos Kovalivka

18:30

OFI Crete vs Olympiakos

18:30

Borussia Dortmund vs Bayern Munich

18:30

Watford vs Man City

18:30

Yeovil vs Stevenage

18:30

Atletico Madrid vs Mallorca

18:30

KV Kortrijk vs Cercle Brugge

18:30

Cambuur Leeuwarden vs Vitesse

18:45

Hapoel Kiryat Shmona vs Maccabi Netanya

18:50

Lille vs Troyes

19:00

Benfica B vs Rio Ave

19:00

Boavista vs Maritimo

19:00

Stellenbosch FC vs Mamelodi Sundowns

19:15

Palestine vs Saudi Arabia

20:00

Lechia Gdansk vs Rakow Czestochowa

20:00

Farul Constanta vs Rapid Bucuresti

20:30

Young Boys vs Servette

20:30

St Pauli vs Schalke

20:30

Napoli vs Atalanta

20:45

Club Brugge vs Seraing United

20:45

Lens vs PSG

21:00

Arsenal de Sarandi vs Boca Juniors

21:00

Boston River vs Deportivo Maldonado

21:00

Montevideo Wanderers vs Atletico Fenix Montevideo

21:00

Rentistas vs Plaza Colonia

21:00

Penarol vs IA Sud America

21:00

Torque vs Club Atletico Progreso

21:00

Nacional De Football vs CA River Plate

21:00

Heracles vs Heerenveen

21:00

Real Sociedad vs Real Madrid

21:00

Pacos Ferreira vs Guimaraes

21:30

Everton de Vina vs Universidad Catolica

22:00

CD Antofagasta vs Colo Colo

22:00

La Serena vs Santiago Wanderers

22:00

Palestino vs Nublense

22:00

Godoy Cruz vs Platense

23:15

Sarmiento vs CA Talleres de Cordoba

23:15

Deportivo Pereira vs Junior

23:30

Atletico Morelia vs Tampico Madero

00:00

Portland Timbers vs Real Salt Lake

00:30

Lanus vs Rosario Central

01:30

Huracan vs Racing Club

01:30

Deportivo Cali vs Atletico Nacional Medellin

02:00

Dorados vs Tepatitlan FC

02:05

El Salvador vs Ecuador

03:00

Leon vs Tigres UANL

04:00

Hume City vs Avondale

05:00

Macarthur FC vs Central Coast Mariners

06:05

Melbourne Victory Women vs Adelaide United Women

06:05

Melbourne Victory vs Perth Glory

08:45

Timor Leste vs Thailand

10:30

Slavia Sofia vs Lokomotiv Plovdiv

11:15

Kayserispor vs Antalyaspor

11:30